Звіт виконавчого комітету (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Звіт виконавчого комітету (ВІДЕО)

Звіт виконавчого комітету (ВІДЕО)


Звіт виконавчого комітету. Його озвучив міський голова Віктор Анушкевичус. Майже 100-відсоткове виконання бюджету, модернізація комунальної теплоенергетики , низка капітально відремонтованих вулиць упродовж минулого року. А ще відкриття нових приміщень жіночої консультації та педіатричного відділення. Мер міста звітував на завершальному засіданні 52-ої сесії міськради.

Майбутнє Івано-Франківська його керівництво пов”язує з розвитком централізованого теплопостачання. На це уже залучено кредити ЄБРР. Щоправда, не всі депутати схильні надавати пріоритети місцевому “Теплокомунерго”. Виходять з того, що за останнє десятиліття жодна новобудова не скористалася послугами централізованого опалення.

Торік місцева економіка отримала іноземних інвестицій на суму понад чверть мільярда доларів США, наголосив Віктор Анушкевичус. Це дало змогу пожвавити виробничі і технологічні процеси у харчовій і машинобудівній галузях.
Попри це міські депутати цікавилися діяльністю виконкому щодо розв”язання проблем у соціальній та фінансовій сферах.
Задля наступного нарощення бюджетних доходів 52-а сесія міськради затвердила нову Програму приватизації комунального майна, а також дала “добро” на проведення чергових “земельних” аукціонів. Оксана Семко, Андрій Шкварла, новини на “Вежі”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top