Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО)


Кращі серед кращих. Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську. Головну премію в сфері виробництва та сервісу виборювали 80 учасників конкурсу. Вони змагалися у 10 -ти номінаціяїх. Зокрема, “Найбільший платник податків до місцевого бюджету «Краще інвестиційно-промислове підприємство», «Місцева марка», «Підприємство-експортер», «Виробниче підприємство малого бізнесу», «Інноваційне підприємство в галузі ІТ-технологій», «Кращий ресторан», «Кращий заклад торгівлі», «Краща будкомпанія», «Кращий готель». В кожній категорії були відповідні критерії відбору , ствержують в журі . Як от кількість відвідувачів закладу чи відгуки споживачів.

Акція «Тріумф» має тривалу історію в Івано-Франківську. Премія стала запорукою якості продукції підприємства та визнання абсолютної першості у своїй галузі. До фіналу конкурсу дійшли лише найдостойніші, відзначають організатори. Наразі визначено трійку лідерів у кожній номінації.
Церемонія нагородження переможців відбудеться наприкінці тижня. Щоправда, цього року її планують дещо скороти у зв’язку з бойовими діями на Сході України.

Між тим , на “Тріумфі- 2015” деб’ютують ІТ- компанії. В мерії пропонують запровадити також номінацію в сфері енергозбереження. Задля популяризації використання альтернативних джерел енергії у місцевій економіці.

Віра Лутчин, Сергій Царик, Новини на Вежі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top