Жінка заявила, що з каси її магазину одна з працівниць викрада гроші | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

Жінка заявила, що з каси її магазину одна з працівниць викрада гроші

Чужі преміальні – у власну кишеню. До правоохоронців звернулася приватний підприємець. Жінка заявила, що з каси її магазину одна з працівниць викрада гроші.
В процесі досудового розслідування з’ясувалося, що мешканка Івано-Франківщини, володіючи мережею магазинів з реалізацію посуду, вирішила відкрити торговий заклад в Тернополі. Одній з продавців довірила оплачувати орендну плату. Та через півроку отримала лист від орендодавців, де останні просили ліквідувати заборгованість. Сума була чимала – майже двадцять п’ять тисяч гривень. Бухгалтер підприємства, провівши фінансову ревізію в магазині, з’ясувала -продавець справно брала з каси суму, потрібну для сплати оренди, проте платила не все. Загалом за чотири місяці поклала до кишені майже 25 тисяч гривень. Досудове розслідування триває.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top