Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО)

Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО)


Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Тестувати свої зання мають намір понад 9 тисяч прикарпатських випускників шкіл. Всі зареєстровані пройдуть ЗНО із загальнообов”язкового предмету – українську мова та література. Перевірити свої знання з історії України виявили бажання трохи більше семи тисяч школярів. З математики – майже три тисячі прикарпатців, а з біології – кожен четвертий випускник. А от непопулярними серед школярів чомусь виявилися іноземні мови.

Наразі в Регіональному центрі завершується формування мережі пунктів проведення ЗНО. Кожен учасник зможе дізнатись про свій пункт із персональної інтернет – сторінки. Організатори кажуть, така конспірація необхідна і через “популярні” сьогодні замінування навчальних закладів. Заплановано, що 5-го травня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання із української мови, 11-го – з математики та 13-го з історії України. Для учасників АТО та осіб із тимчасово окупованої території термін реєстрації подовжено до 20-го травня. Для них заплановано провести додаткову сесію ЗНО.

А вже 2-го квітня всі бажаючі зможуть відчути дух ЗНО на пробному оцінюванні. Спробувати свої сили напередодні головного іспиту виявив бажання кожен другий зареєстрований учасник зовнішнього оцінювання знань.

Оксана Семко, Андрій Шкварла, Новини на “Вежі”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top