“За світлом Різдвяної зорі” (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
“За світлом Різдвяної зорі” (ВІДЕО)

“За світлом Різдвяної зорі” (ВІДЕО)


В Івано-Франківську експонується виставка-конкурс дитячих робіт. У виставкому залі Музею мистецтв Прикарпаття представлено понад півсотні образотворчих картин юних художників з усіх куточків області. За умовами конкурсу діти мали зобразити невід’ємні атрибути найбільшого християнського свята – Різдва Христового .

 
Образотворчий конкурс для дітвори влаштував викладацький колектив Інституту мистецтв. Діти змагалися у двох вікових категоріях. Їхні картини номінувалися відповідно до техніки виконання творчих робіт. Це – графіка, живопис, скульптура та соломоплетіння.

 

Чимало конкурсантів – вихованці студентів інституту . Ірина Макогін на виставці презентувала аж 5 робіт своїх учнів.

 

Організатори стверджують, саме такі конкурси дають можливість талановитим дітям проявити свої мистецькі здібності та навики . А майбутньому можливо перетворити своє хобі на справу всього життя. Переконані, саме тема Різдва переплентена з автентичними українськими традиціями допоможе юним художникам розкрити творчий потенціал.
Виставка -конкурс ” За світлом Різдвяної зорі” на Прикарпатті відбувається вперше. А навесні організатори мають намір провести подібне дитяче змагання і в інших мистецьких жанрах.

Віра Лутчин, Андрій Шкварла, Новини на Вежі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top