З 1 квітня в Івано-Франківську запроваджують нові правила благоустрою (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
З 1 квітня в Івано-Франківську запроваджують нові правила благоустрою (ВІДЕО)

З 1 квітня в Івано-Франківську запроваджують нові правила благоустрою (ВІДЕО)


З 1 квітня в Івано-Франківську запроваджують нові правила благоустрою. Раніше їх ухвалила міська рада. Вони передбачають
порядок утримання наявних господарських об’єктів. А ще визначають правові, екологічні та соціально- економічні основи міського благоустрою загалом. Нові його правила в комунальному Департаменті називають обов”язковими для всіх іванофранківців. А от порушників благоустрою обіцяють штрафувати.
Нові правила міського благоустрою значною мірою сфокусовані на вуличну рекламу. Хаотичне розміщення візуальних засобів для комунальників тривалий час є проблематичним. Відтак сподіваються, що нові правила дещо врегулюють ситуацію у цій сфері.
Наразі галузевий Департамент розпочав роз”яснювальну роботу серед суб”єктів господарювання. Аби першоквітневі правила благоустрою не застали людей зненацька.

Михайло Березень, Андрій Шкварла, Новини на Вежі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top