Юнаку з Прикарпаття потрібна допомога | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

Юнаку з Прикарпаття потрібна допомога

Допомоги від чуйних серцем українців сподівається батько чотирьох дітей і православний священик отець Іван Кузь. Його старшому синові знадобилося дороге лікування, яке родина вже не спроможна забезпечувати фінансово.

У 16-річному віці дитина почала скаржитися на болі в животі. Перші обстеження в обласній лікарні виявили захворювання шлунка – гастрит і дискензію жовчовивідних шляхів. Однак лікування не давало бажаних наслідків.

Тоді хлопця вирішили обстежити у столиці. Київські медики з’ясували, що причиною поганого стану Івана-молодшого є тотальний і неспецифічний виразковий коліт, що перебуває в гострій формі. Дев’ять місяців лікування також не принесли очікуваного результату.

Врешті батьки наважилися на консультацію та обстеження за кордоном. Прийняти дитину згодилася Німецька клініка UKSH міста Кіль. Був виставлений рахунок на € 6,8 тисячі. Коштів на поїздку у родини не було, але їх позичили.

У березні минулого року відбулися обстеження, було призначено нові препарати для лікування. Пройдений курс терапії дав позитивні результати: покращилися аналізи, зменшилися болі і припинилися кровотечі. Але дитині постійно потрібні дороговартісні ліки для щоденного приймання та нагляд німецьких медиків.

Минулого року на це було витрачено ще € 4 тисячі. Наступна консультація призначена на березень 2016 року. Клініка вже надіслала рахунок на понад € 3 тисячі. Щомісяця на самі тільки ліки родина витрачає € 200-500. Ресурси багатодітної родини, де в Івана є ще троє менших братиків і сестричок, вичерпалися. Батьки просять допомоги.

Минулого року Іван закінчив Галицьку гімназію та вступив до Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. Син священика вивчає психологію та мріє допомагати людям, котрим важко адаптуватися в житті через хвороби чи психологічні проблеми.

Навіть попри виснажливе лікування, Іван не полишає навчання – займається за індивідуальною програмою. Допомогти хлопцеві одужати можна грошовою пожертвою.

Гривні можна переказати на картку Приватбанку за номером 5168742017154778.

Отримувачем буде батько дитини Кузь Іван Михайлович.

Ширші реквізити такі: МФО 305299, код ЄДРПОУ 14360570, рахунок 29244825509100.

Грошові перекази в євро можна спрямовувати за такими реквізитами:

BENEFICIARY: KUZ IVAN MYKHAILOVYCH

IBAN:UA863052990005168742017154794

ACCOUNT: 5168742017154794

BANK OF BENEFICIARY: PRIVATBANK (SWIFT CODE: PBANUA2X)

INTERMEDIARY BANK: Commerzbank AG Frankfurt am Main Germany (SWIFT CODE: COBADEFF)

CORRESPONDENT ACCOUNT: acc № 400 8867004 01.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top