Яким може постати новий Центр сімейного дозвілля в Івано-Франківську (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Яким може постати новий Центр сімейного дозвілля в Івано-Франківську (ВІДЕО)

Яким може постати новий Центр сімейного дозвілля в Івано-Франківську (ВІДЕО)


Бути чи не бути? Або яким може постати новий Центр сімейного дозвілля в Івано-Франківську? Містобудівна рада обговорила проектну пропозицію щодо розважального центру для дітей. Його мають намір спорудити по вулиці Новгородській, неподалік Фортечної галереї. Відповідний екскіз забудови зробив австрійський архітектор. Упродовж року місцеві проектанти адаптовували його до тамтешнього середовища.

Проектна пропозиція враховує відстань між забудовою і найближчими архітектурними пам’ятками. Не зачепить вона і місцеву автопарковку. Загалом площа дитячого розважального Центру сягатиме 3 тисячі квадратних метрів.

Територія для спорудження Центру сімейного дозвілля визначена в історичній частині міста. Відтак дане питання вимагає детального вивчення і аналізу всіх “за” і “проти”, переконана Містобудівна рада. Наполягає на історико-архітектурному обгрунтуванні забудови даної земельної ділянки.

На переконання архітектора, надалі треба провести конкурс проектних пропозицій. Із наступними врахуваннями побажань замовника. Адже тоді можна буде обрати варіант, який найбільше відповідатиме історико-архітектурному середовищу.

Також фахівці наполягають, кожне вкраплення в історико-архітектурний ансамбль не повинно суперечити наявному середовищу.

Мар’яна Гринечко, Андрій Українець. Новини на Вежі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top