ЯКШО ЖІНКА ПЛАЧЕ. Пам’ятка чоловікам | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
ЯКШО ЖІНКА ПЛАЧЕ. Пам’ятка чоловікам

ЯКШО ЖІНКА ПЛАЧЕ. Пам’ятка чоловікам

1. Насамперед спробуйте з’ясувати, чия це жінка. Коли жінка чиясь, втішати її небезпечно. Якщо жінка нічия, візьміть її собі. Тепер, якщо вона продовжить плакати, то буде абсолютно зрозуміло, що це від щастя.

2. Коли плаче ваша особиста жінка, ніколи не залишайте її одну. А навколо всі тільки й думають, що вона нічия. Будьте до неї максимально близькі і уважні. Відійдіть не далі, ніж на відстань, де її голос вже не буде чути, і не випускайте з поля зору – використовуйте бінокль.

3. Питання, які не можна ставити жінкам в сльозах:
«Чого ти хочеш?»
«Хто винен?»
«Що робити?»
Відповідь на перше запитання боляче вдарить по гаманцю, а на два останніх – по самолюбству.

4. У відповідь на жіночі сльози не треба нікуди бігти. Не треба нікого рятувати. Не треба нікого карати. Обов’язково з’ясується, що рятувати і карати треба було зовсім навпаки.

5. Практика дарувати сумним жінкам подарунки – хибна. Краще подайте пачку носових хусточок. Запам’ятайте, подарунки треба дарувати тільки веселим жінкам. Так виробляється корисний умовний рефлекс і установка на приємний характер.

6. Якщо ви дотримувалися всіх перерахованих вище правил, а жінка продовжує плакати при вас і не йде до іншого, значить, вона дійсно потребує вашого втішання. Продемонструйте їй сумне, але зацікавлене обличчя. Для цього доведеться відкласти бінокль і підійти ближче.

7. Необов’язково прислухатися до того, що говорить крізь сльози жінка. Головне – це зітхати в паузах і ласкаво обіймати між ними.

8. Фігурою вищого пілотажу буде вчасно пущена по неголеній щоці сльоза. У цей момент жінка забуває про власні неприємності і починає злякано втішати вас.

ЯКЩО ПЛАЧЕ ЧОЛОВІК.
Пам’ятка жінкам. (особливо пункт 3)

1. Намагайтеся бути тактовною. Зробіть вигляд, що не помітили стриманих чоловічих ридань.

2. Якщо ридання недостатньо стримані – поплескайте чоловіка по плечу зі словами «Ну, ну!»

3. Якщо чоловік продовжує плакати, перевірте його памперс і дайте цицьку.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top