Як позбутися синдрому війни і не пускати її на поріг власної домівки? (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Як позбутися синдрому війни  і не пускати її на поріг власної  домівки? (ВІДЕО)

Як позбутися синдрому війни і не пускати її на поріг власної домівки? (ВІДЕО)


Як позбутися синдрому війни і не пускати її на поріг власної домівки? Впоратися з цим учасникам бойових дій на Донбасі допомагають в Івано-Франківську фахівці Центру із надання безкоштовної психологічної допомоги “Крок на зустріч”.
На телефон “гарячої лінії” Центру зазвичай звертаються родичі бійців. Нерідко вони висловлюються щодо створення комфортних умов для повернення військових додому, кажуть психологи.

Непросто лікувати “невидимі поранення” безпосередньо з бійцями. Адже кожний з них, повернувшись з війни, потребує індивідуального підходу. І стимулу жити далі без відлуння пострілів та вибухів.

Окрім консультацій в телефонному режимі, в Центрі допомогають учасникам АТО завдяки арт-терапії. Нерідіко саме малювання допомагає висловити емоції, які не можливо передати словами, стверджують психологи. Відновити емоційний стан в Центрі можуть і волонтери, котрі опікуються учасниками АТО і їхніми родинами.
Реабілітаційний центр з надання безкоштовної психологічної допомоги в Івано-Франківську працює третій місяць. Також психологи налагоджують співпрацю із співробітниками військкоматів, котрі теж потребують психологічної допомоги і підтримки.
Мар’яна Гринечко, Михайло Березень, Андрій Шкварла. Новини на Вежі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top