Як накачати прес стоячи: ефективний метод | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

Як накачати прес стоячи: ефективний метод

Тренери не втомлюються повторювати: щоб тренування працювали, потрібно постійно змінювати комплекси вправ, щоб м’язи не звикали до рутинних рухам. Так що прибирай свою лавку для преса і вставай до стінки.

1. Нахили в сторони

Візьми в обидві руки по гантелі, опусти руки паралельно корпусу. Нахиляйся вліво і вправо, стежачи за тим, щоб тіло перебувало в одній площині, не нахилятися ні вперед, ні назад. Повтори 15 разів в кожну сторону.

2. Махи ногами

Утримуючи спину прямою, піднімай ногу, прагнучи торкнутися носком кінчиків пальців протилежної руки. Якщо не дотягуєшся – не страшно, головне – тримай прес напруженим, а спину – прямою! Повтори 15 разів з кожною ногою.

мах ногами3. Півколо торсом

Постав ноги на ширині плечей, руки на талію і, втягнувши живіт і не прогинаючись у попереку, нахилися вперед, обличчям вниз. Енергійно повернись до правого стегна, потім до лівого, повернися у вихідну стійку. Повтори 30 разів.

4. Підйом коліна

Постав ноги на ширині плечей і по черзі піднімай коліна до протилежного плеча. Якщо це занадто легко, візьми одну гантелю обома руками і піднімай руки при підйомі коліна, а опускай при поверненні у вихідну позицію.

подъем колена

5. Прогин назад

Постав обидві долоні на поперек і відхиляйся назад, не притискаючи підборіддя до грудей. Дійшовши то точки максимального прогину, повільно (це важливо!) Повертайся у вихідну позицію. Увага: якщо ти відчуваєш біль у попереку, негайно припини вправу і виключи його з тренування. Якщо все гаразд, повтори 15 разів.

6. Гребля

Візьми одну гантелю. Стоячи звершуй рухи руками так, немов пливеш на каное і по черзі гребеш веслом то зліва від корпусу, то справа. Зроби 15 помахів кожною рукою.

гантели7. Стрибки

Зігни коліна, руки постав на талію. Підстрибни якомога вище, розвівши руки і ноги в сторони, як зірка. Зроби як мінімум 20 стрибків, не зупиняючись ні на секунду.

прижки8. Відштовхування від стіни

Встань впритул до стіни, притисни потилицю, лопатки, сідниці і п’яти. Повільно відхиляйся вперед, по черзі відриваючи від стіни все, крім п’ят. Потім так само повільно повернися назад. Повтори 30 разів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top