Як куріння впливає на потовиділення | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Як куріння впливає на потовиділення

Як куріння впливає на потовиділення

Куріння, як і інші шкідливі звички, дуже впливає на фізіологію людини. Потовиділення не є винятком. Оскільки тютюнопаління порушує фізіологічні процеси, то необхідно виправляти цю проблему. Звичайно ж, краще було б кинути курити, але дуже часто це важко зробити, особливо тим, хто вживає сигарети дуже давно.

На кількість виділення поту дуже сильно впливає здоров’я самого головного органу дихальної системи – легень. Це пов’язано з тим, що від них залежить харчування організму киснем, а при попаданні нікотину в легені , навантаження на них збільшується, і відбувається так звана нікотинова токсикація, при якій відбуваються порушення в роботі ендокринної системи, що і спричиняє за собою підвищену пітливість. Нерідко можна зустріти людину, у якої дуже сильно пітніють долоні, така поведінка організму характерна для хворих на туберкульоз, але не факт, що людина страждає цією недугою, тому куріння є однією з причин виникнення туберкульозу, то і пітливість кінцівок може бути викликана цією шкідливою звичкою.

Одним з факторів великого потовиділення при палінні, є підвищене вживання рідини. Організм з часом перенасичується нею, що змушує його збільшувати її виділення.

При виникненні такого роду проблем слід звернутися до лікаря, який, швидше за все, порадить кинути курити , але і дасть деякі поради. У більшості випадків прописують різні мазі або вживання травних настоянок, які знижують рівень рідини в організмі, але це загрожує втратою кількох кілограмів на першій стадії вживання. Після закінчення курсу лікування вага нормалізується.

Іноді трапляється, що на підвищену пітливість куріння може вплинути шляхом свого впливу на нервову систему, тому при нервових розладах, особливо коли людина переживає, її тягне до сигарети. Та, у свою чергу, розвиває нестійкість центральної нервової системи, а нездорові нерви завжди тягнуть за собою зайве виділення поту.

З усього вищесказаного, випливає висновок, що, позбувшись від куріння , людина позбавляється від дуже багатьох недуг, і пітливість не виняток.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top