Виставку «Вакації з вічністю» представив івано-франківський художник Роман Бончук (ФОТО) (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

Виставку «Вакації з вічністю» представив івано-франківський художник Роман Бончук (ФОТО) (ВІДЕО)

Багатобарвна абстракція. Виставку живопису “Вакації з вічністю” представив івано-франківський художник Роман Бончук.  Близько тридцяти робіт  написав олією, акрилом, темперою. Автор зобразив свої емоції та відчуття рішучим поєднанням кольорів на металі та полотні. Також художник  експериментував зі  строкатим рельєфом, використовував техніку власних досліджень для пошуку фактур.  Натхнення для написання фарбами незвичної авангардної  тематики  художник черпає із подорожей, спілкуванням із людьми. Більшість робіт Роман Бончук присвятив найдорожчим  людям у своєму житті.

Вікторія Гордієнко, служба новин Вежа FM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top