Вимагають відновити безкоштовне харчування в школах! (ФОТО) (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Вимагають відновити безкоштовне харчування в школах! (ФОТО) (ВІДЕО)

Вимагають відновити безкоштовне харчування в школах! (ФОТО) (ВІДЕО)


Вимагають відновити безкоштовне харчування в школах! Відповідну акцію організували депутати міської ради від політичної сили «Укроп». Вони переконані, оплачувати вартість сніданків учнів початкових класів цілком можливо. За рахунок міського бюджету. До того ж, все більше українських міст знаходять кошти на ці потреби.

Підписи місцевих мешканців «за» безкоштовне харчування школярів збирають у наметах,що розташовані по місту. Там можна отримати також інформаційні листівки із аналізом «харчової» ситуації. Голосують як мами зі стажем, так і майбутні матусі.

«За» відновлення безкоштовного харчування у школах впродовж тижня проголосували понад три тисячі людей. Кожен новий день – це ще плюс шість сотень підписів, кажуть представники місцевої опозиції.

Ольга Цьома. Андрій Шкварла, Новини на “Вежі».

Фото: Анастасія Третяк

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top