Влада має бути ближчою до громади (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Влада  має бути ближчою до громади (ВІДЕО)

Влада має бути ближчою до громади (ВІДЕО)


Влада має бути ближчою до громади. Незалежно від того чи вона державна, чи регіональна або міська. Налагодити саме таку модель взаємодії і самоврядування рекомендують польські експерти. В Івано-Франківську їх куратор Кшиштоф Лонтка переконував, потрібна відповідна реформа. Однак, не стільки законодавча, як зміна менталітету. Насамперед, в діяльності представників виконавчої влади.

Учасники семінару – представники виконавчих підрозділів і служб виконавчого комітету міської ради. Переймати досвід поляків будуть впродовж двох днів. І лише п’ятеро з них, за підсумками дводенної зустрічі, будуть залучені до проекту польських колег. А, відтак, впродовж двох років перейматимуть польський досвід реформ місцевого самоврядування.

Семінар відбувається в рамках проекту “Український-самоврядно-громадський стандарт”. Фінансується міністерствами закордонних справ Канади і Польщі. Польські експерти мають намір зустрітися з активом громадських організацій міста. Саме активісти сприяють громаді у публічному доступі до влади.
Тетяна Лугіна, Андрій Шкварла, Новини на Вежі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top