Військові комісаріати запрошують чоловіків на армійську контрактну службу (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Військові комісаріати запрошують чоловіків на армійську контрактну службу (ВІДЕО)

Військові комісаріати запрошують чоловіків на армійську контрактну службу (ВІДЕО)


Є така професія – Батьківщину захищати. Військові комісаріати запрошують чоловіків на армійську контрактну службу. Запевняють, в зону АТО одразу після набіру нікого не посилають. Всі бажаючі після зголошення у військкоматі направляються в один із навчальних військових центрів України.

На Прикарпатті контрактна служба не надто популярна, скаржаться у військкоматі. Проблема у тому, що люди недостатньо поінформовані з цього приводу. Між тим, в цьому році контрактники мають чимало привілеїв. Зокрема, висока зарплатня – мінімум становить 7 тисяч гривень. А також компенсація на оплату житла та харчування для військовослужбовців, котрі підписали довготермінові контракти. Так, для сім”ї військовослужбовця-контрактника із чотирьох чоловік для винаймання житла в Івано-Франківську виділяється більше трьох тисяч гривень. Також кожному контрактникові передбачена щорічна місячна відпустка.

Кожний обласний центр має забезпечити певну кількість військовослужбовців-контрактників, кажуть у війсккоматі. Квота для Івано-Франківська на перший квартал цього року – 70 осіб.

Оксана Семко, Андрій Шкварла, Новини на Вежі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top