Відкрилась виставка творчих робіт архітектора Олега Боднара та відбулась презентація його книги (ФОТО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Відкрилась виставка творчих робіт архітектора Олега Боднара та відбулась презентація його книги (ФОТО)

Відкрилась виставка творчих робіт архітектора Олега Боднара та відбулась презентація його книги (ФОТО)

У Музеї мистецтв Прикарпаття відкрилась персональна виставка творчих робіт архітектора Олега Боднара та відбулась презентація його книги. Олег Боднар – архітектор, дизайнер, проектант, науковець та педагог. Він є яскраво вираженим представником авторського стилю. В його творчому доробку – унікальна серія експериментальних проектів, які демонструють можливості застосування геометричних структур в архітектурному формотворенні. Ці проекти експонувалися на багатьох всеукраїнських та міжнародних виставках.

Олег Боднар відомий в Україні та за кордоном своїми працями з фундаментальних проблем мистецтвознавства, зокрема в напрямі міждисциплінарних досліджень.

Своїми роботами він робить значний внесок у розвиток синтезу мистецтв, має понад 50 публікацій, з них 3 монографії.  Серед його основних робіт: церква в м. Івано-Франківську (2001), церква та музей Митрополита Шептицького в Прилбичах (1998), церква в м. Яворів (1995) та інші.

Слід зазначити, що це вже не перша персональна виставка Олега Боднара. Раніше  його проекти експонувалися у Львові, Хайфі (Ізраїль), Києві та Будапешті.

Фото: Анастасія Третяк

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top