“Велика війна у маленькому місті” (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
“Велика війна у маленькому місті” (ВІДЕО)

“Велика війна у маленькому місті” (ВІДЕО)


Воєнне лихоліття. За часів Першої світової війни через невеличке прикарпатське містечко Станиславів фронт пролягав 6 разів. Щоразу місто ставало ще більшою руїною. Ілюстрації та світлини сторічної давнини ввійшли до чималого ілюстрованого видання “Велика війна у маленькому місті”. Зафіксовані фотографами початку 20-го століття миттєвості повертають читачів у добу загибелі європейських імперій. Також у книзі реальні історії про відомих людей, які в часи Першої світової гостювали у Станиславові.

Квартали, які назавжди зникнули, культові споруди, що були окрасою міста … Близько двохсот листівок та фотографій є подекуди єдиною історичною фіксацією. Автори видання для порівняння вмістили у книзі також фото довоєнного Станиславова та руїни, які залишилися після 1918-го року.

Солдати в австрійських мундирах та російській уніформі, ескадрони вершників, мешканці міста…. Портретні знімки яскраво передають воєнний настрій місцевого населення Станиславова та солдатів ворожих армій. Частину унікальної колекції упродовж двох десятиріч збирав місцевий краєзнавець Олег Гречаник.

Автентичні світлини та листівки минувшини поціновувачі історії міста змогли оглянути на презентації “Великої війни у маленькому місті”.

Оксана Семко, Андрій Українець, Новини на “ВЕЖІ”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top