Василь Півторак-Кнігніцький презентував свій перший роман “Повернення ведичної картини” (ФОТО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Василь Півторак-Кнігніцький презентував свій перший роман “Повернення ведичної картини” (ФОТО)

Василь Півторак-Кнігніцький презентував свій перший роман “Повернення ведичної картини” (ФОТО)

Сьогодні у  Обласній бібліотеці для юнацтва відбулась зустріч з Василем Півтораком-Кнігніцьким, який презентував свій перший роман “Повернення ведичної картини”. На зустріч прийшли студенти Комерційного коледжу ім. С. Граната. Захід розпочався з виступу квартету саксофоністів, студентів музичного училища ім. Січинського. Автор презентував також власні художні полотна в стилі абстракціонізму, які послужили ілюстраціями до книги.

Роман «Повернення ведичної Картини» — це спроба автора в художній формі, мовою алегорій, змалювати сучасний світ, в якому споконвіку ведеться боротьба добра зі злом. Це віра в повернення до Добра, це віра в Перемогу.

Це спроба розповісти про надзвичайну силу мистецтва, про загальнолюдські цінності, про минуле та сьогодення України.

Фото: Анастасія Третяк

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top