В рамках проекту «Ровер в меді» по місту встановлено понад сотню паркомісць (ФОТО) (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
В рамках проекту «Ровер в меді» по місту встановлено понад сотню паркомісць (ФОТО) (ВІДЕО)

В рамках проекту «Ровер в меді» по місту встановлено понад сотню паркомісць (ФОТО) (ВІДЕО)


Виш, що перший в Україні став дружнім до велосипедистів. Так позиціонує себе Івано-Франківський національний медичний університет. Відповідну грамоту отримав від руху «Тепле Веломісто». Адже студенти вишу вибороли кошти на втілення екопроекту «Ровер в меді». Все розпочалося із встановлення велопарковки біля Центрального корпусу університету. Рік тому. Втім, місць не вистачало. Аби ровери не тулилися до стін навчального закладу та не псували фасад приміщення, студенти ініціювали масштабний велопроект. Своїм натхненником називають університетського ректора.

На втілення екологічного проекту студенти отримали грант від популярного українського пивного бренда. А це 130 тисяч гривень.

Загалом в рамках проекту по місту встановлено понад сотню паркомісць. Вони розташовані зокрема біля кафедр та гуртожитків медичного вишу. Нову велопарковку відкрили у дворику фортечної галереї. Для пропаганди здорового способу життя та екологічного транспорту студенти створили також відповідний соціальний ролик. Ректорат активісти попросили посприяти встановленню відеонагляду за парковками. Отримали позитивну відповідь.

Ольга Цьома, Андрій Шкварла, Новини на «Вежі».

Фото: Анастасія Третяк

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top