В рамках дня поезії молоді літератори зустрілись з ліцеїстами Івано-Франківська (ФОТО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
В рамках дня поезії молоді літератори зустрілись з ліцеїстами Івано-Франківська (ФОТО)

В рамках дня поезії молоді літератори зустрілись з ліцеїстами Івано-Франківська (ФОТО)

Олена Бараненко та Ірина Червінська завітали до Обласної бібліотеки для юнацтва на зустріч з учнями Ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості. Молоді поети зачитували власні вірші зі збірки «Нас. Троє».

Ідея створення цієї поетичної збірки виникла під час творчого вечора Тараса Прохаська.«В нашій відреставрованій калуській бібліотеці проводилась поетична ніч бібліотек, – розповіла Ірина Червінська, – і він був запрошений на цю зустріч. Він провів творчий вечір, де ми прочитали свої вірші. Подивилися, як він гарно покивав на знак того, що у нас ще нормальні вірші. І ми вирішили зібратися і про це поговорити. Договорилися до того, що вийшла збірка. Вийшла вона у івано-франківському видавництві «Discursus»».

За задумом авторів, вірші, які увійшли до цієї збірки, в першу чергу орієнтовані на публічні читання, за допомогою чого вони мають змогу піти на тісний діалог зі своїм читачем. Самі вірші, як і творчість всіх трьох поетів, є дуже різними, хоча вони і представлені в одній збірці. Проте мета цієї книги, за задумом авторів, одна – це спроба знайти спільний літературний простір, це відмова від недомовок та підтримка один одного.

Фото: Анастасія Третяк

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top