В Івано-Франківську завершився традиційний Фестиваль професійного музичного мистецтва «Прикарпатська весна»(ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
В Івано-Франківську завершився традиційний Фестиваль професійного  музичного мистецтва «Прикарпатська весна»(ВІДЕО)

В Івано-Франківську завершився традиційний Фестиваль професійного музичного мистецтва «Прикарпатська весна»(ВІДЕО)


На фаховому рівні. В Івано-Франківську завершився традиційний Фестиваль професійного музичного мистецтва «Прикарпатська весна». Впродовж двох тижнів в обласній Філармонії з концертними програмами виступали професійні артисти. З різних регіонів України.

Яскраві костюми в національному стилі, грайливі вокально-хореографічні композиції та ліричні пісні…Фестиваль музичного мистецтва завершили артисти академічного Волинського народного хору. З весняною програмою «Сміються-плачуть солов’ї».

Всеукраїнський Фестиваль «Прикарпатська весна» покликаний ознайомити галичан з професійним мистецтвом філармоній інших регіонів. Аби усі українці згуртувалися навколо рідної музики. За кожен виступ артистів глядачи дякували бурхливими оваціями.

Ольга Цьома, Андрій Шустикевич, Новини на “Вежі”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top