В Івано-Франківську запрацював модернізований Офіс великих платників | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

В Івано-Франківську запрацював модернізований Офіс великих платників

Великі платники податків Івано-Франківщини та Закарпаття отримали новий модернізований Офіс з обслуговування великих платників податків.

Івано-Франківське управління СДПІ з обслуговування великих платників податків у м. Львові Міжрегіонального головного управління ДФС вже розпочало роботу сьогодні та стало другим офісом з п’яти, відкриття яких заплановано у рамках реформи Центрального офісу з обслуговування великих платників.

Івано-франківський офіс надаватиме послуги 11 прикарпатським та 19 закарпатським підприємствам, які належать до категорії великих платників.

«Відкриття офісу для великого бізнесу – ще один важливий крок на шляху реформування як фіскальної служби, так й Офісів великих платників в цілому. Їх значенння у податковій реформі дуже важливе, адже 55 відсотків надходжень в Україні забезпечує великий бізнес. Приємно констатувати, що тридцять великих компаній  будуть обслуговуватись у новому  офісі, де створені якнайкращі умови для ведення бізнесу», – зазначив начальник Міжрегіонального головного управління ДФС – Центрального офісу з обслуговування великих платників Євген Бамбізов.

Посадовець наголосив, що Державна фіскальна служба як партнер бізнесу допомагатиме платникам податків, створюватиме умови та стимули для плідної діяльності і розвитку підприємництва.

За його словами, одним з основних питань, яке важливе для територіальної громади – це розподіл коштів між державним та місцевим бюджетом у рамках процесу децентралізації.

«Ми тісно співпрацюємо з Державним казначейством України і хочемо вас запевнити, що ті 10 % податку на прибуток підприємств, які на сьогодні отримують регіони, будуть постійно надходити до територіальної громади. Це питання буде вирішено і, думаю, наповнення бюджету буде тільки збільшуватись», – зазначив Євген Бамбізов.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top