В Івано-Франківську відзначили 202-у річницю від дня народження Тараса Шевченка (ФОТО) (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
В Івано-Франківську відзначили 202-у річницю від дня народження Тараса Шевченка (ФОТО) (ВІДЕО)

В Івано-Франківську відзначили 202-у річницю від дня народження Тараса Шевченка (ФОТО) (ВІДЕО)


Його згадують,цитують…Втім, не чують. В Івано-Франківську відзначили 202-у річницю від дня народження великого українського поета та художника Тараса Шевченка. Піша колона на чолі з оркестром, прямувала до пам’ятника Кобзареві. У центральному парку міста. Там відбулося традиційне урочисте віче. З промовами та покладанням квітів патріотичних кольорів. Присутні зізнаються, «Кобзар» в хаті тримають. І час-від-часу перечитують його. Кажуть, Тарас Шевченко, як в воду дивився.

А от місцеві громадські діячі наголошують, голос українського Пророка “волає у пустелі”. До його віршованих послань нащадки не дослухаються. Як наслідок – негаразди в державі, які нині переживають українці. Поезії Тараса Шевченка не слід розуміти надто вузько. В кожній з них закладений глобальний зміст.

Активісти переконані, поки громадяни та зокрема влада не зрозуміють, що лише «…В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля…» національна ідентичність та територіальна цілісність України під загрозою.

Ольга Цьома. Андрій Шустикевич, Новини на «Вежі».

Фото: Анастасія Третяк

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top