В Івано-Франківську відкрилася виставка угорського художника Чока Ласло (ФОТО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
В Івано-Франківську відкрилася виставка угорського художника Чока Ласло (ФОТО)

В Івано-Франківську відкрилася виставка угорського художника Чока Ласло (ФОТО)

Музика, яка застигла на картинах. Під важкий рок та блюз їх творить угорський художник Чока Ласло. В Івано-Франківську відкрилася виставка його абстрактних робіт “Знаки з дороги”. На розсуд відвідувачів Музею мистецтв угорський митець представив три десятки своїх кращих живописних полотен. Всі вони створені протягом двох останніх років. Це – своєрідний дебют творчої діяльності, стверджує автор. Улюблені на виставці – картини “Церемонія” та “Перемога Каїна”.

“Знаки з дороги” – це перша виставка угорського художника, яка демонструється в Івано-Франківську. Місцеві мистецтвознавці запевняють, це стане початком творчої співпраці між митцями двох держав.

Художні роботи на виставці не підписано. Чока Ласло каже, кожен глядач може назвати картини на свій смак.

Оксана Семко, Андрій Шустикевич, Новини на “Вежі”.

Фото: Анастасія Третяк

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top