В Івано-Франківську відчинять двері додаткові субсидійні відділення | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
В Івано-Франківську  відчинять двері додаткові  субсидійні  відділення

В Івано-Франківську відчинять двері додаткові субсидійні відділення

В Івано-Франківську відчинять двері додаткові субсидійні відділення. Наразі підрядники впорядковують приміщення по вулиці Воїнів –Інтернаціоналістів. Дане відділення , кажуть в соцзабезі, буде призначено виключно для надання широкого спектру субсидійних послуг . Для зручності відвідувачів тут розташують три профільні сектори – прийом документів, видача результатів та консультації. Це дасть можливість обмежити черги, стверджують в галузевому Департаменті . А також оперативно надати всі необхідні послуги субсидентам.

Задля підмоги профільному Департаменту соцполітики в мікрорайонах міста запрацювали міні-ЦНАПи. Ще один центр надання послуг в Пасічній на завершальному етапі . Тут в робочому режимі працюватимуть представники комунальних служб. А також фахівець з питань субсидій.
До міні –ЦНАПу із субсидійними питаннями щодня звертається близько сотні відвідувачів. Найбільший наплив людей спостерігався упродовж осінньо-зимового періоду. Наразі мешканці міста намагаються впорядкувати свої будинкові книги для повторного перерахунку субсидій .

Таких заходів Івано-Франківська мерія вживає задля розвантаження від черг центрального відділення соцзабезу. Відкриття міні – ЦНАПів заплановано на середину весни.

Віра Лутчин, Сергій Царик , Новини на Вежі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top