В Івано-Франківську відбувся відкритий обласний турнір з вільної боротьби (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
В Івано-Франківську  відбувся відкритий обласний турнір з вільної боротьби (ВІДЕО)

В Івано-Франківську відбувся відкритий обласний турнір з вільної боротьби (ВІДЕО)


«Миколаївські» змагання для наймолодших. В Івано-Франківську відбувся відкритий обласний турнір з вільної боротьби. На татамі позмагалися юніори віком від 6 до 12 років. У двобоях юні борці відчайдушно намагалися покласти одне одного на лопатки. Для цього вдавалися до кидків, переворотів, захоплень та підніжок, демонструючи кмітливість і техніку вільної боротьби.

На Прикарпатті вільна боротьба – один з найбільш розвинутих видів спорту. Попри відсутність професійної спортивної бази, місцевим борцям вдається досягати значних результатів. В тому числі і на міжнародних турнірах, стверджують в обласній Федерації спортивного єдиноборства.

Обласний турнір з вільної боротьби стартує щорічно, з нагоди святого Миколая. Аби підвищувати спортивну майстерність юних борців у конкурентних двобоях та популяризувати цей олімпійський вид спорту. Усіх учасників змагань, а їх було понад сотню, нагородили солодощами та медалями-пряниками.

Ольга Цьома,Сергій Щочкін, Андрій Шустикевич,Новини на «Вежі».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top