В Івано-Франківську відбувся обласний турнір з плавання (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
В Івано-Франківську відбувся обласний турнір з плавання (ВІДЕО)

В Івано-Франківську відбувся обласний турнір з плавання (ВІДЕО)


В Івано-Франківську відбувся обласний турнір з плавання. Його приурочили пам’яті Заслуженого тренера України Яреми Фрондзея. Першість виборювали вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Це – юніори. Вікова категорія – 13-15 років.Нинішні запливи стали уже 11-ми за період існування плавального турніру. У такий спосіб його організатори вшановують засновника прикарпатської школи спортивного плавання.

Юні спортсмени змагалися у різних запливах. І стартували на різних дистанціях – від 50 до 800 метрів. Загалом було понад три десятки видів плавальної програми. Як стверджують організатори, вцілому прикарпатська плавальна школа потребує кращої матеріально-технічної бази. Як для тренувань, та і для проведення таких змагань.

Усі переможці запливів отримали нагороди обласної Федерації плавання та Національного Олімпійського комітету. Крім того, турнір був відбірковим. Кращі плавці отримали путівки на Всеукраїнський чемпіонат. Наприкінці лютого він стартує у Харкові.

Тетяна Лугіна, Михайло Березень, Сергій Щочкін, Новини на Вежі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top