В Івано-Франківську відбулася вечірня інспекція громадського транспорту (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
В Івано-Франківську відбулася вечірня інспекція громадського транспорту (ВІДЕО)

В Івано-Франківську відбулася вечірня інспекція громадського транспорту (ВІДЕО)


Ближче до народу. В Івано-Франківську відбулася вечірня інспекція громадського транспорту. Будні пересічних пасажирів відчув на собі особисто міський голова. Усе для того, аби перевірити проблемні маршрути, на які скаржаться люди. У транспорті Руслан Марцінків люб’язно спілкувався з місцевими мешканцями. Цікавився напрямком маршрутів.
Пасажири поділилися власними враженнями від громадського транспорту. Зокрема, про зміни маршрутів, що плутають людей. Та про найбільш незручний час для поїздок в автобусах.
Задля перевірки роботи громадського транспорту у вечірній час доби міський голова став пасажиром 37 та 38 маршрутів. В результаті транспортної ревізії були виявлені недоліки. Втім,у мерії обіцяють їх виправити.

Міський голова закликає мешканців міста особисто контролювати пасажироперевезення. Через відповідну систему диспетчерського управління в режимі реального часу. Втім,визнає, диспетчерська, як і вцілому робота громадського транспорту, потребує удосконалення.

Ольга Цьома, Сергій Царик, Новини на «Вежі».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top