В Івано-Франківську відбудеться Марш за життя (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
В Івано-Франківську відбудеться Марш за життя (ВІДЕО)

В Івано-Франківську відбудеться Марш за життя (ВІДЕО)


Акція проти абортів. В Івано-Франківську відбудеться Марш за життя. У середині тижня. Це нагадування людям про моральні та сімейні цінності, пояснюють організатори акції. Це – представники християнського «Руху за життя». Стартуватиме Хода від церкви Різдва Пресвятої Богородиці, що біля пологового будинку. Учасники Маршу попрямують центральними вулицями міста. До Вічевого Майдану, де відбудеться всенародне віче.

Заборонити аборти на законодавчому рівні, вимагають активісти. Відповідний закон діє в Польщі та в деяких інших державах. Підтримує таку ініціативу лікар-гінеколог Ольга Павлишин. Вона свідомо відмовилася робити аборти вже чверть століття тому. Якщо не сумління, то Закон повинен зупинити й інших лікарів, переконана фахівець. Це допоможе уникнути сумної статистики.

Позбувшись ще ненародженої дитини хоч раз у житті, жінка про це ніколи не забуде, запевняє лікар-гінеколог. Наслідки аборту можуть бути як психологічні, так і фізичні. А от найефективніша профілактика абортів – це природне планування родини.

Ольга Цьома, Андрій Шкварла, Новини на «Вежі».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top