В Івано-Франківську школярі користуються безкоштовним проїздом в громадському транспорті (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
В Івано-Франківську школярі користуються безкоштовним проїздом в громадському транспорті (ВІДЕО)

В Івано-Франківську школярі користуються безкоштовним проїздом в громадському транспорті (ВІДЕО)


В Івано-Франківську школярі користуються безкоштовним проїздом в громадському транспорті. Раніше таке рішення виконавчого комітету було погоджено з місцевою Асоціацією перевізників. В галузевому управлінні стверджують, обов”язковою умовою безоплатного обслуговування юних пасажирів є наявність учнівського квитка. Проте він не дійсний у вихідні чи в канікулярний період. З цього приводу міські чиновники провели низку роз”яснень в навчальних закладах. Відповідно відбуваються рейдові перевірки тих автобусних маршрутів, на які припадає найбільший обсяг школярських перевезень.
Наразі міські освітяни та перевізники за сприяння міської влади врегулювали деякі розбіжності, які стосуються безоплатних перевезень в наступні суботи.

Попри це, правом безкоштовного проїзду у так звані “робочі” суботи скористаються ще й вихованці спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов. Такі освітні заклади мають спеціальний 6-денний режим навчання.

Михайло Березень, Андрій Шкварла, Новини на Вежі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top