В Івано-Франківську розпочався конкурс юних піаністів імені Василя Барвінського (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
В Івано-Франківську розпочався конкурс юних піаністів імені Василя Барвінського (ВІДЕО)

В Івано-Франківську розпочався конкурс юних піаністів імені Василя Барвінського (ВІДЕО)


В Івано-Франківську розпочався конкурс юних піаністів імені Василя Барвінського. На публічні оглядини 11 років поспіль викладачі дитячих музичних шкіл виставляють своїх талановитих вихованців. Обласний музичний форум пропагує творчу спадщину Барвінського і сприяє педагогічній та виконавської майстерності його учасників. Однією з умов цього творчого суперництва, крім класики, є обов’язкове виконання музики відомого композитора.
Івано-Франківська дитяча музична школа імені Барвінського по праву вважається засновником цього обласного музичного конкурсу . Чимало її випускників успішно дебютували на його сцені. І зараз навчаються у Львівській та Київській музакадеміях.
Журі визнає : за 11 років суттєво розширилися і кількісний склад учасників конкурсу і його концертна програма. Тому не виключає, що з часом він може набути міжрегіонального чи всеукраїнського статусу.

Михайло Березень, Андрій Шкварла, Новини на Вежі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top