В Івано-Франківську презентували зібрання майже півтори сотні картин кращих сучасних митців України (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
В Івано-Франківську презентували зібрання майже півтори сотні картин кращих сучасних митців України (ВІДЕО)

В Івано-Франківську презентували зібрання майже півтори сотні картин кращих сучасних митців України (ВІДЕО)


Роботи українських художників – в каталозі світової колекції. В Івано-Франківську презентували зібрання майже півтори сотні картин кращих сучасних митців України. Видавець, упорядник та головний критик – італійський бізнесмен Лучано Беннетон. Мистецтвознавець світового рівня не лише об”єднює роботи митців окремих країн, а й вивчає стереотипи кожної із представлених держав.
Україна стала 84-ою державою, на мистецтво якої звернув увагу Лучано Беннетон. Традиційно кращим художникам було роздано полотна розміром 10 на 12 сантиметрів. На них вони і творили свої шедеври. Серед українських художників, роботи котрих потрапили до каталогу, 10 іванофранківців. Всі вони – представники “Станіславського феномену”. Мирослав Яремак для каталогу намалював картину “Сва(рт)воля”.
Лучано Беннетон каже, в своїх каталогах колекціонує різні покоління, естетики та способи самовираження. Колекціонування називає пізнанням світу та себе в ньому. Кожен каталог виходить трьома мовами – рідною мовою художників, англійською та італійською.

Оксана Семко, Андрій Шустикевич, Новини на “Вежі”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top