В Івано-Франківську презентували збірку поезій колишньої політув’язненої Ольги Ільків (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
В Івано-Франківську  презентували  збірку поезій колишньої політув’язненої Ольги Ільків (ВІДЕО)

В Івано-Франківську презентували збірку поезій колишньої політув’язненої Ольги Ільків (ВІДЕО)


«У тенетах двох « Закриток». В Івано-Франківську презентували збірку поезій колишньої політув’язненої Ольги Ільків. Жінка майже піввіку провела на засланні як учасниця національно-визвольної боротьби. Перебуваючи за гратами, її ні на мить не покидала туга за Батьківщиною. Свої переживання занотовувала у зошиті. Через десятки років записки Ольги Ільків побачив світ.

Презентація поетичної збірки приурочена річниці з дня загибелі головного командира УПА Романа Шухевича. Ольга Ільків була його зв’язковою. На 95 –му році життя повстанка зі сльозами на очах згадує полеглих побратимів. Каже, їхні обличчя закарбувалися у пам’яті навіки. Чи не щодня жінка звертається до синів України, котрі поклали життя на вівтар Незалежності.

Ольга Ільків стала символом незламності жіночого духу. Упродовж життя вона надихала активісток Всеукраїнського патріотичного руху «Яворина» . Саме цю легендарну патріотку жіноче об’єднання, яке зародилося в повоєнні часи, вважає своєю хрещеною матір’ю.

Під час мистецької зустрічі Ольга Ільків читала уривки власних віршів. Попри поважний вік поетеса анонсувала вихід чергової книжки під назвою “Спокуса”.

Віра Лутчин, Михайло Березень, Андрій Шкварла, новини на Вежі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top