В Івано-Франківську презентували он-лайн портал для оптимізації даних про міські домогосподарства – дата-центр (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
В Івано-Франківську презентували он-лайн портал для оптимізації даних про міські домогосподарства –  дата-центр (ВІДЕО)

В Івано-Франківську презентували он-лайн портал для оптимізації даних про міські домогосподарства – дата-центр (ВІДЕО)


Полегшити роботу соціальних працівників. В Івано-Франківську презентували он-лайн портал для оптимізації даних про міські домогосподарства – дата-центр. Це – комп’ютена програма, яка вміщатиме інформацію всіх організацій – надавачів послуг по кожній адресі зокрема на єдиному сервері. З його допомогою фахівці соцзахисту за лічені секунди зможуть перевірити субсидійну справу заявників. Наразі ця процедура займає від одного дня до тижня, стверджують в галузевому Департаменті. Що і створює довгі черги за субсидіями.

Працівники соцзахисту вже практикують систему елетронного листування з підприємствами міста. Щоправда, всі довідки отримані на е-мейли їм необхідно роздруковувати. Це спричиняє низку незручностей та зайвої витрати паперових матеріалів, зазначають фахівці Департаменту. А от на єдиному сервері інформація буде постійно оновлюватися . Відтак відображатиме реальну ситуацію домогосподарства на момент подачі субсидійної заяви. Без додаткового документального підтвердження. Відтак власники жилплощі звертатимуться до організацій – надавачів послуг лише в разі гострої необхідності.

Повноцінно дата-центр запрацює з середини весни . Поки його розробники налагоджують доступ до даних всіх комунальних підприємств. Кажуть, тут потрібно ще модернізувати стаціонарне технічне забезпечення. Воно дозволить миттєво передавати необхідні відомості в режимі он-лайн. в процесі розробка юридичної бази для налагодження співпраці між організаціями – надавачами послуг та профільним Депратаментом.

Доступ до єдиної бази дата – центру матимуть і мешканці міста. Для цього Департамент соцполітики має намір запустити спеціальний веб- сайт. Відтак кожен домовласник матиме змогу за власним реєстраційним номером переглянути стан оплати комунальних послуг чи подати показник лічильника самотужки.

Віра Лутчин, Сергій Царик, Новини на Вежі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top