В Івано-Франківську презентували нову редакцію Статуту територіальної громади (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
В Івано-Франківську презентували нову редакцію Статуту територіальної громади (ВІДЕО)

В Івано-Франківську презентували нову редакцію Статуту територіальної громади (ВІДЕО)

Громаді – більше влади. В Івано-Франківську презентували нову редакцію Статуту територіальної громади. Чинні норми недосконалі, стверджують у міській раді. Там багато бюрократії. Дані положення Статуту потребують захмарної кількості підписів. Зокрема, для реалізації громадських ініціатив.

«Безглуздою» у міській раді називають і діючу норму про громадські слухання. Аби їх провести необхідно зібрати сім тисяч підписів громадян. У новій редакції міського Статуту цю недоосяжну планку значно понизили.

Такі демократичні зміни, на переконанання фахівців, розширять можливості громадян щодо контролю та впливу на дії місцевої влади. Реформа місцевого самоврядування уже здійснюється в інших містах України. До прикладу, торік Статут міста повністю поновили у сусідньому Тернополі.

Офіційна презентація та публічне обговорення нової редакції Статуту Івано-Франіквська відбудеться наступного тижня. Експерти припускають, до кінця квітня територіальна громада матиме сучасну муніципальну конституцію.

Ольга Цьома, Ігор Духович, Новини на “Вежі”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top