В Івано-Франківську правоохоронці проводять профілактичну роботу серед учнівської молоді (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
В Івано-Франківську правоохоронці проводять профілактичну роботу серед учнівської молоді (ВІДЕО)

В Івано-Франківську правоохоронці проводять профілактичну роботу серед учнівської молоді (ВІДЕО)


Урок поведінки законослухняного громадянина. В Івано-Франківську правоохоронці проводять профілактичну роботу серед учнівської молоді. Все для того, аби попередити кримінальні та адміністративні правопорушення у дитячому середовищі. Інспектори поліцейської молодіжної превенції зустрілися із учнями початкових класів 21 школи. Вони роз’яснили дітям їхні права, обов’язки та правила поведінки. На повчальний урок завітали і співробітники Патрульної поліції. Вони розповіли про правила дорожнього руху. Правоохоронці переконані, найбільший вплив на школярів мають батьки. Тож насамперед їм варто прищеплювати дітям дисципліну та високоморальні принципи. Необхідно приділяти більше часу вихованню своєї дитини та знати про її дозвілля. Урок з поліцейськими школярам сподобався. Кожен для себе дізнався щось нове. Діти охоче обговорювали почуту інформацію.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top