В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування (ВІДЕО)

В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування (ВІДЕО)


В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування. На муніципальний конкурс громадські активісти подали близько двох сотень проектів у п’яти номінаціях. Це – покращення житлових умов від будкомітетів та ОСББ, проекти громадських та благодійних організацій при установах культури, дошкільних та загальноосвітніх закладів. Конкурсна комісія обрала лише третину проектів , які отримали фінансування з міського бюджету. Кажуть, головний критерій відбору – це суспільна користь.
На втілення проектівз міського бюджету виділено 2.5 мільйони гривень. За умовами конкурсу, вартість однії програми не повинна перевищувати 35 тисяч. Щоправда, кошти переможці отримають лише після надання кошторису.
Завдяки муніципальній програмі здійсниться мрія вихованців гімназії №2 – шкільне радіо. Навіть назву придумали – «Позитив». Кажуть, нині точиться відкрита війна в інформаційному просторі, тож дітям не вистачає добрих новин. А ще вітчизняної музики та інтерактивних програм, які б відповідали саме інтересам школярів. Виграні кошти педагогічний колектив витратить на закупівлю необхідного обладнання для організації шкільної радіостанції.

Програма розвитку місцевого самоврядування триває 5 років. Має неабияку популярністю серед мешканців міста. Громадські організації, які не здобули перемогу, також можуть подавати власні проекти на конкурс бюджету участі та співфінансування.

Віра Лутчин, Сергій Царик, Новини на Вежі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top