В івано-франківській мерії відзначають значне зростання будинкової кооперації стосовно благоустрою власних помешкань (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
В івано-франківській мерії відзначають значне зростання  будинкової  кооперації  стосовно благоустрою власних помешкань (ВІДЕО)

В івано-франківській мерії відзначають значне зростання будинкової кооперації стосовно благоустрою власних помешкань (ВІДЕО)


«Знайди свого сусіда, хай сусід знайде тебе». В івано-франківській мерії відзначають значне зростання будинкової кооперації стосовно благоустрою власних помешкань. Торік Муніципальна інвестиційна управляюча компанія виконала поточних та капітальних ремонтів на 25 мільйонів гривень. Це – утеплення будинків, заміна покрівлі , реконструкція електромереж та внутрішньобудинкових комунікацій.

А от «Дирекція замовника» опікується півсотнею будинків. Більшість з них –гуртожитки . Відтак чимало внутрішньобудинкових ситстем через зношення вже не підлягають ремонту. Комунальники кажуть, без ініціативних мешканців вони не зуміють відновити старі інженерні комунікації у житлових будинках.
Лише торік підрядники провели ремонт у найбільш проблемних будинках на мільйон гривень. В першу чергу роботи виконувалися з ініціативи мешканців на умовах співфінансування.
В мерії закликають іванофранківців надалі долучатися до міських програм з благоустрою на умовах дольової участі. Розподіл коштів на ремонтні роботи відбуватиметься в порядку черги.

Віра Лутчин, Сергій Царик, Новини на Вежі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top