В Івано-Франківській мерії пообіцяли відшукати ще сотню земельних ділянок для учасників АТО (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
В Івано-Франківській мерії пообіцяли  відшукати   ще сотню земельних ділянок для учасників АТО (ВІДЕО)

В Івано-Франківській мерії пообіцяли відшукати ще сотню земельних ділянок для учасників АТО (ВІДЕО)


В Івано-Франківській мерії пообіцяли відшукати ще сотню земельних ділянок для учасників АТО. Щоправда, проект розподілу таких наділів потребує вдосконалення. Таке рішення ухвалив міськвиконком. Тут пояснюють, важливо уникнути корупційних схем.

Аби справи учасників бойових дій просувалися до логічного завершення, їх лобіюватимуть представники бійців антитероритстичної операцїі . Задля цього із їх числа міський голова призначим радників. Представники ветеранів АТО також будуть включені до складу профільних комісій. Відтак зможуть в подальшому контролювати надання пільг бійцям, які на це заслуговують в першу чергу.

Виконавчий комітет міськради також врахував проблеми захоронення полеглих бійців. Адже на Алеї Слави, що в селі Чукалівка, практично немає місць для поховання, кажуть в міській Ритуальній службі. Її дирекцїя запропонувала створити на кладовищі сектор почесних поховань. Цю ініціативу представники виконкому підтримали одноголосно.

Віра Лутчин, Сергій Царик , Новини на Вежі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top