В Івано-Франківській мерії мають намір розривати договори з недобросовісними перевізниками (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
В Івано-Франківській мерії мають намір розривати договори з недобросовісними перевізниками (ВІДЕО)

В Івано-Франківській мерії мають намір розривати договори з недобросовісними перевізниками (ВІДЕО)


В Івано-Франківській мерії мають намір розривати договори з недобросовісними перевізниками. При чому , не лише з тими, хто працює на проблемних маршрутах. Але й на всіх лініях громадського транспорту, які входять в тендерні лоти. Вони сформовані таким чином , щоб прибуткові маршрути перекривали нерентабельні. Відтак, всі перевізники мали можливість заробити. Найбільш проблені маршрути зазнали певних змін. Зокрема, 24 – й та 45-й .
З січня до управлінні транспорту і зв’язку надійшло понад тисячу скарг від мешканців міста. Головним чином стосуються незадовільної роботи перевізників. Раніше управління протоколювало різні порушення і накладало штрафи. Однак санції не завжди виправдовували себе. Перевізники нерідко надалі порушують умови договору. Відтак прийнято рішення щодо кардинального впливу на порушників.

 

Дані маршрути обслуговує перевізник Володимир Сохан. Каже, вони потребують суттєвого доопрацювання з боку розробників.
Повторний конкурс серед перевізників щодо даного лоту заплановано на червень. Між тим, в мерії анонсували про запровадження так званих “нічних” маршрутів. На численні прохання мешканців міста та колективів підприємств, які мають двозмінний режим роботи. Щоправда, вартість проїзду у “нічних” автобусах коштуватиме дорожче.

Віра Лутчин, Сергій Царик , Новини на Вежі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top