В Івано-Франківськ відбулося перше засідання Дорадчого комітету з ефективного врядування і розвитку (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
В Івано-Франківськ відбулося перше засідання Дорадчого комітету з ефективного врядування і розвитку (ВІДЕО)

В Івано-Франківськ відбулося перше засідання Дорадчого комітету з ефективного врядування і розвитку (ВІДЕО)


Партнерство заради розвитку міст. В Івано-Франківськ відбулося перше засідання Дорадчого комітету з ефективного врядування і розвитку. У його складі – представники органів місцевої влади, підприємницького сектору, неурядових організацій та громадські активісти. А також фахівці канадських муніципалітетів міст –побратимів. Даний проект покликаний сформувати довготерміновий стратегічний розвиток обласного центру з урахування його особливостей.
Паралельно Дорадчі комітети запрацювали у чотирьох регіонах України. А це близько двох десятків міст. Їхня діяльність підпорядкована налагодженню суспільного діалогу з актуальних питань місцевого самоврядування. Усі пропозиції Комітету мають рекомендаційний характер.

Під час установчого засідання презентовано декілька проектів ПРОМІСу. Зокрема, громадська веб –платформа «Відкрите місто» , програма партисипативного бюджету та єдина система громадських петицій. Між тим , більшість з цих ініціатив вже впроваджуються в Івано-Франківську.
Програма партнерської співпраці розрахована на 5 років. ЇЇ Дорадчий комітет збиратиметься принаймні двічі на рік. Ці зустрічі відкриті для громадськості. Відтак кожен бажаючий має змогу бути присутнім під час засідання. Щоправда, без права голосу.

Віра Лутчин, Сергій Царик, Новини на Вежі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top