Успішні люди. Віталій Мерінов | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Успішні люди. Віталій Мерінов

Успішні люди. Віталій Мерінов

А наша рубрика «Успішні люди» кожного разу поповнюється новими відомими особистостями, котрі діляться з нами цікавинками зі свого життя, а також рецептом успіху, завдяки якому вони досягли таких висот.

І сьогодні нове обличчя нашої рубрики – Віталій Мерінов – майстер спорту міжнародного класу та чемпіон світу з кікбоксингу, майстер спорту з боксу, депутат Івано-Франківської міськради від фракції “Укроп” і лідер молодіжної організації «Спільними зусиллями».

3068

Відомо, що Віталій добився висот у спортивній сфері, і все це завдяки заохоченню батьків. «Займатися спортивною діяльністю мене спонукали батьки». Особливу роль відігравав батько, адже «він постійно був у русі» і прививав любов до спорту.

«Я з 6 років почав займатися різними видами спорту: гімнастикою, дзюдо, вільною боротьбою і досить довго регбі, навіть їздив на змагання». Та на жаль, заняття з регбі закінчили проводити, воно проводилось в 15 школі, що знаходилася недалеко він помешкання спортсмена.

Зрештою, вчитель фізкультури Федоришин Богдан Миколайович взяв близько 50-60 чоловік і відвів у клуб «Форум» на кікбоксинг. Спочатку Віталій з братом, будучи  в одній групі, ходили разом і це було зручно та легко, а «тепер треба було ходити самому 25 хвилин, коли на регбі близько 5-ти, було трохи важко».

Також наш гість згадує, коли він був молодший та, йшовши на тренування, бачив як гуляють однолітки, а тут потрібно тренуватися десь півтори години й потім робити уроки. Таким чином, часу на прогулянку не залишалось. Проте «здоровий глузд і бажання до перемог втримали в клубі», також велику роль зіграв тренер Воскресов В.М. Тож з великої кількості осіб, що прийшли на кікбоксинг залишились тільки двоє: Віталій та його брат Сергій.

Батьки підтримували вибір, хоча як говорить майстер спорту «кожні батьки переживають за здоров’я дитини, бо десь і по голові можуть дати». Та найбільш цінним для нього було відчуття, коли приїжджав зі змагань та зустрічав радість батьків показував медалі, в школі отримував нагороди.

Не відставав від спортивних звитяг і в школі, вчився на відмінно та зумів здати всі екзамени на 12, та зрештою закінчити університет на червоний диплом.

«До 7 класу я настільки був ранимий, що коли отримував 8 або 9 балів – починав плакати. Хоча, коли отримував 2, було все одно, а за 8 і 9 було прикро, правда потім переріс це».

Батько дуже пишався спортивними досягненнями сина. Як загадує Віталій «він завжди голосно в автобусі питав «як тренування? Коли змагання? Ти переміг?», так щоб всі чули, я зразу червонів».

Якщо змагання були в Івано-Франківську, то батьки старались приходити. Мати була кілька разів, щоб поглянути на бій сина, бо багато «турнірів бачила тільки по-телевізору».

«На першому місці в мене був спорт». Особисте життя відійшло на другий план, тому перепон на шляху до мети не було. Єдине те, що з сім’єю була певна відстань, зважаючи на часті поїздки. «Було літом, що тільки 2 тижні був дома, а решта часу в роз’їздах».

«В мене були пріоритети». Цього ж Віталій вчить і своїх підопічних, зазначаючи, що вихованці мають мати свою сталу позицію, а не йти під вплив особистого життя, нехтуючи спортивними досягненнями.

Сьогодні Віталій Мерінов досить активна людина в нашому суспільстві, займається громадською діяльністю, волонтерством, організовує заходи для молоді, очолює громадську організацію «Спільними зусиллями»,  депутат Івано-Франківської міськради від фракції “Укроп”, а також тренер з боксу.

Зараз багато планів, які чекають свого втілення. Наприклад, 19 січня буде проведений заплив по річці Бистриці Надвірнянській, прийде багато молоді, щоб взяти участь.

Повної реалізації ще чекають певні проекти.

Облаштування берегів річки Бистриці для культурного відпочинку. «Річка не пристосована для купання. Немає обігрівних пунктів, рятувальників, загалом працівників, набережні не оброблені, також немає відпочинкової зони. Тому зараз починається проект, щоб було приємно відпочити».

В планах розвинути комплекс із атракціонами, відпочинковими альтанками, волейбольним та футбольним полями, качалки. Все це буде працювати на безкоштовних основах, або за мінімальну ціну, щоб підтримувати сам комплекс.

Наступною акцією є «Мотивуючі смітнички» з написами «кинь сюди», «не будь свинею» і багато інших. «Чисто не там, де прибирають, а там де не смітять».

«Хочу робити так, щоб люди розуміли, що є такий Віталій Мерінов, і в нього виходять всі починання. Щоб говорили «ми за нього раді»». Це відноситься і до праці на користь громади, і до виховання майбутніх чемпіонів. «До речі, в нас вже є 1 чемпіон України з боксу».

Якщо говорити про наше місто «мені подобаються наші люди, вони щирі та добрі». Високу оцінку заслужили і наші франківчанки: «дівчата в нашому місті найкрасивіші в Україні, не говорячи про Європу».

«Не подобається ставлення влади до проблем, вони мають допомагати, а не за 2 роки наростити свої гаманці», підкреслюючи, що люди мають відчути зміни.

«Я б хотів щоб з’явились штучні футбольні поля, майданчики в дворі». Віталій, знаючи нашу молодь, каже, що її умовно можна поділити на 2 категорії: на тих, хто займається собою; й та, тих, хто йде по-бездоріжжю під впливом поганої компанії.

«7 років тому я зробив майданчик в себе у дворі. Зараз дуже приємно бачити як хлопці віджимаються, тому я впевнений, що саме ці хлопці будуть фізично готові протистояти окупанту».

Для спортсмена є кілька пунктів, котрі є основними критеріями рецепту успіху:

  1. Бажання. Як каже своїм вихованцям Віталій: «Нема бажання йти на тренування, краще не йдіть, користі воно не принесе».
  2. Наполеглива праця. «Без неї не можливо добитися результату».
  3. Віра в себе і в перемогу. Постійно має бути думка в голові, про те, що ти станеш переможцем, навіть тоді, коли йдеш спати.
  4. Віра в Бога. «Жодна справа почата без Божого благословення, не може бути приреченою на успіх».

Потрібно правильно сприймати та аналізувати поразку, деколи вона краща ніж перемога.

Основною фразою для Віталія Мерінова є: «Перемагає той, хто вміє піднятися».

ge7x8hpycmo1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top