Урок патріотизму організували для школярів-старшокласників (ФОТО) (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Урок патріотизму організували для школярів-старшокласників (ФОТО) (ВІДЕО)

Урок патріотизму організували для школярів-старшокласників (ФОТО) (ВІДЕО)


“І зупинилось серце молоде, щоб вічно билось серце України”. Вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні, які з честю пройшли палаючий Майдан і Революцію Гідності, та бути гідними їхнього історичного подвигу. Працівники обласної бібліотеки для юнацтва організували в Музеї Героїв Небесної Сотні екскурсію для іванофранківських школярів-старшокласників. Це був своєрідний урок патріотизму.

Першими Музей відвідали 11-класники Ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості. Кухня Майдану, шпиталь, духовний куточок, фрагменти вуличних барикад, Реквієм, мужня Самооборона… Всі ці експозиції, зізнаються школярі – бетежать. І спонукають подивитися на життя по-іншому.

Екскурсійна зустріч в Музеї відбулася в рамках проекту “Бібліотека + Музей: Читаємо. Дивимось. Міркуємо”. Відтак, головний акцент і на підростаюче покоління. Бібліотекарі впевнені, знання школярі сьогодні можуть отримати із книжок. А от емоції – саме від таких екскурсій.

Івано-Франківський Музей Небесної Сотні – унікальний. Адже, нині – він єдиний в Україні. Автор проекту і декоратор – відомий художник Роман Бончук. А от консультантом під час його створення був громадський активіст, батько Героя Небесної Сотні – Ігор Гурик.

Тетяна Лугіна, Сергій Царик, Новини на Вежі.

Фото: Анастасія Третяк

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top