Українські виші обговорили проблеми унітарності та духовної цілісності української нації (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Українські виші обговорили проблеми унітарності та духовної цілісності  української нації (ВІДЕО)

Українські виші обговорили проблеми унітарності та духовної цілісності української нації (ВІДЕО)


До єдності через кілометри. Українські виші обговорили проблеми унітарності та духовної цілісності української нації. Під час круглого столу у форматі відео конференції, присвяченій Дню Соборності України. Ініціатори культурно-наукової відеозустрічі – історики з трьох українських національних університетів : Прикарпатського, Сєвєродонецького та Чернівецького.
Учасники відеоконференції обмінялися думками та фактами щодо історії націотворення у Західній та Східній України. Та обговорили сучасний розвиток держави і її соборність.
По той бік екрану студенти та викладачі виступали з промовами, віршами та піснями. Прикарпатський університет своїх колег привітав автентичною галицькою колядкою. Її виконав колоритний ансамбль « Гуцулочка Карпат».

Ольга Цьома, Сергій Царик, Новини на «Вежі».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top