“Українська Галицька асамблея” презентувала власне дослідження потоку державних коштів “Тендер і Злочин” | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
“Українська Галицька асамблея” презентувала власне дослідження потоку державних коштів “Тендер і Злочин”

“Українська Галицька асамблея” презентувала власне дослідження потоку державних коштів “Тендер і Злочин”

В Івано-Франківську Громадська організації “Українська Галицька асамблея” презентувала власне дослідження потоку державних коштів “Тендер і Злочин”. Мета проекту – відстеження державних закупівель стосовно виявлення порушень при їх проведенні. Торік львівські фахівці промоніторили три області Західного регіону. Львівську, Івано-Франківську та Тернопільску області. Серед основних факторів корупції в сфері державних закупівель експерти називають монополізацію ринку та заздалегідь спланований сценарій проведення тендерів. Кажуть, не рідко замовники торгів відхиляли пропозиції з найбільш прийнятною ціною. А це спричинило значні втрати з державної казни.
Віра Лутчин, служба новин Вежа FM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top