Участь в Форумі Європа-Україна, що триває в Лодзі | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Участь в Форумі Європа-Україна, що триває в Лодзі

Участь в Форумі Європа-Україна, що триває в Лодзі

Директор ТРК Вежа відвідала форум Європа-Україна, що проходив в Польщі.
По словах Олени Володимирівни, представник Росії перепитував на чому грунтується твердження про агресію Росії проти України.На що п. Маршалек відповів, що питання трудне…але якщо стріляють з танків, бомбардують з літаків, у нас в Польщі це називається війною!

https://www.facebook.com/100004552157403/videos/530289527132781/

Представник Госдуми Москалева Тетяна про війну в Україні

 

Також на форумі виступив депутат міської ради м.Новогродівка Донецької обл. Місто знаходиться в 40 км від донецького аеропорту. Він і ще троє депутатів пробують змінити свідомість своїх мешканців. Вони зазнають великих труднощів!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top