Учасники бойових дій на Сході отримуватимуть субсидії на комунальні послуги, як окрема категорія (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Учасники бойових дій на Сході отримуватимуть субсидії на комунальні послуги, як окрема категорія (ВІДЕО)

Учасники бойових дій на Сході отримуватимуть субсидії на комунальні послуги, як окрема категорія (ВІДЕО)


Учасники бойових дій на Сході отримуватимуть субсидії на комунальні послуги, як окрема категорія. Досі субсидії їм нараховувалис в загальному порядку. Тепер Верховна Рада ухвалила законопроект “Щодо належного соціально-економічного захисту учасників АТО”
Документи, що необхідні для отримання субсидій учаснику АТО, залишаються такими ж, як і для всіх субсидентів. Це – заява та довідка про власні доходи. Однак, при цьому кошти за участь в бойових діях, чи то офіційні, чи благодійні, не декларуються. За інформацією обласного Департаменту соцполітики, статус учасника бойових дій вже отримали 522 військовослужбовці з Прикарпаття. Що стосується нарахування субсидій загалом, то за її призначенням вже звернулося понад 9 тисяч іванофранківців. В управлінні соцзахисту кажуть, часто інформація надана заявником і комунальними службами, різна. Це ускладнює роботу фахівців. Крім того, завдає додаткового клопоту тим, хто звертається за субсидією.

Майже 8 ,5 тисяч родин в Івано-Франківську вже отримували субсидію за підсумками цьогорічного опалювального сезону. Фактично усім їм, кажуть в управлінні соцзахисту, нині зроблено автоматичний перерахунок на наступний опалювальний період.
Тетяна Лугіна, Олександр Литвиненко, Новини на Вежі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top