У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
У Міжнародний день театру іванофранківські актори  планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО)

У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО)


Життя на сцені. У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою. Нова концертна програма з пісенними сюрпризами не залишить байдужими поціновувачів театрального мистецтва, запевняє адміністрація театру. Цього року об”єктом кепкувань акторів стане Указ Президента “Про оголошення 2016-го роком англійської мови в Україні”. Насамперед, кажуть, жартуватимуть над собою.

До Дня театру готуються всі служителі Мельпомени. Кажуть, деякі традиції не змінюються десятиріччями. А от серце за рідний театр болить завжди. Балетмейстер із понад 40-річним стажем Лариса Медвєдєва згадує, вперше переступила поріг івано-франківського театру в далекому 74-му. Майже одразу із артистки балету “виросла ” до солістки театру. Навіть після виходу на пенсію продовжує працювати у рідних стінах. Каже, театр має традиційні проблеми – не вистачає чоловіків у балеті та чоловіків-солістів. Змінюється і глядач.

У прем”єрі оперети “Вільний вітер” Дунаєвського дебютувала в Івано-Франківську у 80-му році скрипалька … З того часу на сцені музикантка проводить більшу частину свого життя. Розвиток театру бачить у постановці класичних музичних творів на сучасний манер.

Театр не може існувати без глядача. Кращим поціновувачам театрального мистецтва у Міжнародний день театру також вручать призи. “Театр – це завжди свято”, впевнені актори Івано-Франківського обласного муздрамтеатру.

Оксана Семко, Андрій Шустикевич, Новини на “Вежі”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top