У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО)

У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО)


У кожному приміському селі буде дитячий садочок. Наразі швидкими темпами відбувається спорудження дошкільних закладів на території 5-х сільрад. На завершальному етапі ДНЗ у Вовчинцях. Його мають намір відкрити вже цього року. А от у Крихівцях підрядники спорудити коробку майбутнього дитсадка. Він розрахований на 110 місць, а фактична потужність закладу дозволяє прийняти півтори сотні дошкільнят, зазначають в сільраді.
Це не єдиний дитсадок на території села, який будується . Вже цього року тут мають намір здати в експлуатацію ДНЗ на території новозбудованого мікрорайону. Він розрахований на сотню дітей.

Громада Хриплина на дошкільний заклад очікує понад 10 років. Саме тоді заклали перший камінь під його будівництво. Вирішено використати приміщення колишньої сільради з добудовою. Активне спорудження ДНЗ на 60 місць розпочали лише торік. Щоправда, тут потрібно ще провести інженерні ще комунікації і завершити внутрішні оздоблювальні роботи. Поточна вартість будівельних робіт становить 5 мільйонів гривнь.
В Микитинцях дитячий садок розміщений позаду сільської школи. Таке планування зіграє на руку багатодітним батькам, переконані в керівництві села. Дошкільний заклад розрахований на 110 місць.
До Дня знань відчинить двері також ДНЗ в седі Угорники. Будівництво дитячих садочків відбувається за кошт сільської громади та субвенцій з міського бюджету.

Віра Лутчин, Сергій Царик, Новини на Вежі .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top